Top menu

Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zawiadamia, że dnia 13 października 2021 r. (środa), w Sali Konferencyjnej „ZAGŁOBY” Centrum Hotelowo-Konferencyjne WALD  ul. Połczyńska 52, 01-337 Warszawa o godz. 11.00 (pierwszy termin, drugi termin godz. 11.15) rozpocznie się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Relacja z pogrzebu Tomasza Knapika niezapomnianego lektora

Relacja z pogrzebu Tomasza Knapika niezapomnianego lektora. Pogrzeb odbył się w dniu 13.09.2021 r.

ŚWIAT ZJEDNOCZONY ŻYCIEM

Inicjatywa ALPAR  upamiętniająca życie ŚWIAT ZJEDNOCZONY ŻYCIEM

Światowyruch, który jednoczy branżę cmentarną i pogrzebową na pięciu kontynentach, aby celebrować życie.

Zapraszamy na Konferencję do Torunia

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Konferencję do Torunia. Tym razem nie na ZOOM czy SKYPIE ale w Realu. Dwudniowa Konferencja 16-17 września 2021 r. Prawo do grobu jako problem kulturowy i prawny – prelekcję poprowadzi Jacek Sobczak - profesor nauk prawnych, sędzia Sądu Najwyższego w Izbie Karnej w stanie spoczynku, nauczyciel akademicki Instytutu Nauk Prawnych Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Specjalista wielu dyscyplin prawnych, między innymi prawa autorskiego, prawa funeralnego.

Apelu dotyczącego szczepień przeciwko COVID-19

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zwraca się z Apelu dotyczącym szczepień przeciwko COVID-19

Polak, Marek Cichewicz prezydentem FIAT-IFTA

Polak,  Marek Cichewicz prezydentem FIAT-IFTA, największej międzynarodowej organizacji branży pogrzebowej. 23 czerwca 2021 r. podczas konferencji online odbywającej się w Yokohamie (Japonia) Marek Cichewicz, współwłaściciel i CEO firmy BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe, objął stanowisko prezydenta Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA. Marek Cichewicz jest pierwszym Polakiem w Zarządzie FIAT-IFTA, jednocześnie najmłodszym prezydentem w historii tego światowego gremium. Będzie pełnił funkcję przez 3 lata.

Biodegradowalny płyn do dezynfekcji

BIODEGRADOWALNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI i ZABIEGÓW ANTYODOROWYCH dla zakładów pogrzebowych na bazie naturalnych składników bez dodatku alkoholu.